Over ons

we

– the company

Bij TSR AV geloven we sterk in de kracht van co-creatie. Waar iedereen zijn kennis en vaardigheden inzet voor slechts één doel – Inspirerende Interacties.

We zijn gepassioneerde specialisten met een proactieve mindset en constructieve houding. Onze oprechte betrokkenheid, gericht op het beoogde resultaat voor onze klanten, is ongeëvenaard en voor ons een vanzelfsprekendheid.

Onze meest onderscheidende toegevoegde waarde wordt vaak omschreven als ‘peace-of-mind’. En dat is precies wat wij graag doen. Gemoedsrust geven, wetende dat voor inspirerende audiovisuele interacties, WE ARE AV.

Samenwerking, lange termijn doelen en eerlijkheid, dat is waar TSR AV sinds 2003 voor staat. Dit komt tot uiting in het feit dat we klanten zien komen, maar zelden weg zien gaan.

Met een solide basis in de regio, is TSR AV actief in heel Europa voor in Nederland gevestigde klanten. Dankzij ons sterke landelijke netwerk en diepgaande kennis van de markt, helpen we buitenlandse bedrijven ook aan prachtige resultaten in Nederland. Zowel voor vaste installaties als live evenementen.

Het doel van TSR AV is om de klanten te versterken door middel van tools en kennis. Middels audiovisuele technieken en hardware willen wij het ‘podium’ van de klanten zien te co-creëren.

Waarom? Omdat we geloven dat technologie mensen in staat stelt hun doelen te behalen.
Daarom helpen wij mensen en organisaties deze ambities te realiseren door Experience Added Value te leveren.
Klanten vertrouwen op ons voor het leveren van Audiovisuele Oplossingen die hen helpen Inspirerende Interacties te creëren.

are

– the people

Wij zijn er van overtuigd dat in het streven naar inspirerende interacties, mensen het verschil maken. Dat geldt zowel voor vaste medewerkers als voor onze freelancers.

Behandel ze voorzichtig, ze zijn stuk voor stuk ‘Limited Edition’.

Bobby de Kok

System Engineer

bobby.dekok@tsrav.nl

Jeroen Roth

Tech Support Engineer

jeroen.roth@tsrav.nl

Dex

TSR AV Hond

Martijn Groot

Operations Director

martijn.groot@tsrav.nlhttps://www.linkedin.com/in/martijn-groot-29503924/

Mitchell van der Laan

AV Engineer

mitchell.vanderlaan@tsrav.nl

Mitchel Vork

AV Systems Lead

mitchel.vork@tsrav.nlhttps://www.linkedin.com/in/mitchel-vork-106913114/

Zameer Mursalim

Warehouse

info@tsrav.nl

Nick Jonker

AV Engineer

nick.jonker@tsrav.nl

Laurens Kromhout van der Meer

AV Engineer

laurens.kromhout@tsrav.nlhttps://www.linkedin.com/in/laurens-kromhout-van-der-meer-939a35134/

Daniëlle Miedema

Management Support

danielle.miedema@tsrav.nl

Jordy Brinkman

AV Experience Lead

jordy.brinkman@tsrav.nlhttp://www.linkedin.com/in/jordy-brinkman

Bram Zwart

AV Engineer

info@tsrav.nl

Arjen Brokking

Director Strategy & Business development

arjen.brokking@tsrav.nlwww.linkedin.com/in/arjenbrokking

Niels Hein

Projectmanager AV Experience

niels.hein@tsrav.nl

Jeroen van Montfoort

AV Engineer

jeroen.vanmontfoort@tsrav.nl

Hey you! Get in here!

We'll find you a spot!

solliciteren@tsrav.nlhttps://www.linkedin.com/company/784072/

Sylvia de Boer

Officemanager HR

sylvia.deboer@tsrav.nlhttps://www.linkedin.com/in/sylvia-de-boer-1955323b/

Niek Withagen

Project en Purchase Manager

niek.withagen@tsrav.nl

Jesse Terpstra

Commercial Lead

jesse.terpstra@tsrav.nl

Jort Bruinsma

Accountmanager AV Experience

jort.bruinsma@tsrav.nl

Margie Davies

Officemanager Finance

margie@tsrav.nlhttps://www.linkedin.com/in/margie-davies-861940a9/

Niels Giesbers

AV Engineer

niels.giesbers@tsrav.nl

Björn Terpstra

AV Engineer

bjorn.terpstra@tsrav.nl

Guido Wander

Planning Engineer AV Systems

guido.wander@tsrav.nl

av

– jobs